شرایط مرجوعی کالا

رعایت حق خریدار و فراهم آوردن رضایت کامل او از فرآیند خرید، از اهدافی است که مجموعه آرسین تجهیز همواره در تحقق آن کوشیده است. در فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فروشگاهی آرسین تجهیز کار پردازش و بسته‌بندی کالاها به دقت انجام می‌گیرد و تطابق اجناس با ویژگی‌های اعلام شده در وبسایت بررسی می‌شود. با این حال نمی‌توان بروز خطا را غیرممکن دانست. به همین منظور فروشگاه آنلاین آرسین تجهیز روند بازگرداندن کالاهای مرجوعی را مطابق شرایط زیر در نظر گرفته است.

شرایط مرجوعی کالا

موارد کاربرد مرجوعی کالا

۱- وجود ترک، شکستگی، فرورفتگی و یا برآمدگی در بدنه محصول، به طوری که موجب تغییر جدی در شکل ظاهری آن شده و یا استفاده از آن را دچار مشکل کرده باشد.
۲- وجود اختلاف در سایز، رنگ و یا مدل بین محصول ارسال شده و کالای سفارش داده شده از طریق وبسایت فروشگاه آرسین تجهیز .

مرجوعی کالا شامل محصولات زیر نمی‌شود

۱- کالاهایی که ارسال طرح و رنگ بصورت تصادفی می‌باشد:
در فروشگاه آرسین تجهیز طرح و رنگ برخی از کالاها به‌صورت تصادفی (رندوم) ارسال می‌شود که این موضوع در بخش توضیحات کوتاه محصول ذکر شده است. اختلاف رنگ یا طرح این محصولات با نمونه ارائه شده در سایت مشمول شرایط مرجوعی نخواهد بود. بدیهی است این کالاها را همچنان می‌توان در صورت آسیب دیدگی مرجوع کرد.

۲- محصولات که پلمپ یا بسته‌بندی آنها باز شده است:
برخی کالاها پس از باز شدن بسته‌بندی، قابلیت فروش دوباره خود را از دست می‌دهند.

۳- کالاهایی که در اثر استفاده نادرست آسیب دیده‌اند:
کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح و یا رعایت نکردن موارد توصیه شده از سوی شرکت سازنده، دچار آسیب دیدگی شوند قابل بازگردانی نخواهند بود. تغییر رنگ ظروف به دلیل تماس با مایعات اسیدی نمونه‌ای از استفاده ناصحیح است.

نحوه مرجوع کردن کالا

پس از اینکه از امکان بازگردانی کالای مورد نظر خود اطمینان حاصل کردید، باید از طریق شماره‌ پشتیبانی با کارشناسان ما در ساعت کاری تماس بگیرید. (۴۶۱۳-۲۸۴۲-۰۲۱) و یا در واتساپ شماره (۲۸۰۸-۹۵۲-۰۹۳۹) پیام بگذارید. پس از بررسی چنانچه شرایط مرجوع شدن برای کالای مورد نظر تایید شد، فروشگاه آرسین تجهیز ، کالا را پس گرفته و یا کالای جایگزین ارسال خواهد کرد. در چنین شرایطی، پرداخت هزینه ارسال کالای مرجوعی تا فروشگاه و همچنین ارسال کالای جایگزین برای مشتری، بر عهده فروشگاه آرسین تجهیز خواهد بود. گفتنی است ارسال کالای جایگزین از طرف فروشگاه آرسین تجهیز ، پس از دریافت کالای مرجوعی از مشتری انجام خواهد شد.

نکات مورد توجه در روند مرجوعی کالا

۱) برای مرجوع کردن کالا لازم است محصول موردنظر را به همراه کارتن اصلی خود و فاکتور درون کارتن ارسال نمایید. توجه داشته باشید که مخدوش کردن جعبه یا نوشتن هرگونه یادداشت بر روی آن امکان بازگرداندن کالا را از بین می‌برد.

۲) اگر قصد مرجوع کردن کالاهای چند تکه یا محصولاتی که شامل اجزای مختلف هستند را دارید، باید آنها را به طور کامل ارسال کنید. وجود کسری در محتویات بسته‌بندی، شرایط مرجوعی کالا را نقض می‌کند.

۳) پرداخت هزینه کالای مرجوعی ، پس از دریافت کالا و بعد ۴۸ ساعت به حساب مشتری واریز می گردد .