گارانتی

گارانتی محصولات

برای استعلام گارانتی محصول ، کد ارسال شده از طریق پیامک ( یا قید شده در فاکتور خرید ) را در کادر زیر وارد نموده و روی دکمه "بررسی اطلاعات" کلیک کنید

سوالات متداول بخش گارانتی

ضمانت ۷ روزه بازگشت کالا چیست ؟

با توجه به عدم امکان بازدید کالا در خرید آنلاین ، آرسین تجهیز ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه را برای مشتریان خود در نظر گرفته است .
در صورتی که کالا ارسالی دارای هر گونه اشکالی باشد ، خریدار میتواند کالا را مرجوع کرده و مبلغ خرید به ایشان عودت داده خواهد شد .

شرایط استفاده از گارانتی

– تنها برخی محصولات آرسین تجهیز شامل گارانتی می شوند و خریدار می بایست در هنگام خرید به مشمولیت گارانتی محصول و مدت زمان گارانتی دقت فرماید .
گارانتی محصولات در آرسین تجهیز به دو صورت است : گارانتی تعویض قطعه یا کالا ب) گارانتی تعمیرات قطعه یا کالا .
پس از انجام خرید و پرداخت هزینه صورت حساب ، کد گارانتی محصول از طریق پیامک به شماره تماس صورت حساب می گردد ( همچنین می توان به صورت تلفنی از دفتر مرکزی دریافت نمود ) و ضمن مراجعه به صفحه گارانتی در وبسایت و ثبت کد گارانتی ، نام بهره بردار نهایی و شماره تماس ایشان را تایید نمایید .
استعلام گارانتی توسط صفحه گارانتی انجام می شود . در صورتی که گارانتی محصول ثبت شده باشد و قصد داشته باشید میزان اعتبار گارانتی را بررسی کنید می توانید به صفحه گارانتی در وبسایت مراجعه کرده و با وارد کردن کد گارانتی می توان میزان اعتبار باقی مانده و مشخصات بهره بردار نهایی که گارانتی به نام ایشان است را مشاهده کرد .
نحوه رسیدگی به تعمیر یا تعویض های مورد نیاز بدین صورت است : ابتدا توسط بخش پشتیبانی به صورت تلفنی و تماس تصویری تلاش جهت حل مشکل پیش آمده صورت می گیرد . در صورتی که مشکل حل نشد و نیاز به مراجعه حضوری تعمیر کار باشد ، پشتیبانی آرسین تجهیز نسبت به ارسال تعمیرکار در شهر تهران می نماید و در شهرستان ها از طریق نمایندگی های همکار ، تعمیرکار در محل حضور میابد .

عدم شمول گارانتی

کلیه قطعات مصرفی همچون لامپ ، قطعات پلاستیکی ، کلید ، المنت و …

موارد ابطال گارانتی

۱- دستکاری اطلاعات و لیبل الصاق شده برروی محصول
۲- در صورتی که دستگاه تحت شرایط ذیل قرار بگیرد : صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی، صدمات فیزیکی یا هرنوع ضربه و شکستگی، سوختگی، وجود هر گونه آثار تعمیر و دستکاری افراد غیر مجاز، زنگ زدگی، سولفاته شدن، نفوذ مایعات، آسیب دیدگی کانکتور و پورت های ورودی و خروجی، شکستگی قاب، صدمات ناشی از حمل و نقل، نوسانات برق، استفاده در شرایط محیطی نامناسب، استفاده از آداپتورهای غیراستاندارد، استفاده غیر استاندارد و ناصحیح از کالا
۳- رعایت نکردن دستور العمل های ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه

نحوه ی ارسال کالا به چه صورت خواهد بود؟

ارسال تمامی کالاهای خریداری شده به چهار روش متفاوت صورت می گیرد .

باربری
تیپاکس
پست ایران
پیک (برای سفارشات تهران)
توجه داشته باشید در سفارشات شهرستان خریدار باید اعلام کند نزدیک ترین باربری به محل او کجاست ، چرا که در سفارشات شهرستان ، کالاهای بزرگ به نزدیک ترین باربری و کالا های کوچک به آدرس پستی صورت حساب ارسال می گردند .

آیا امکان مرجوع کردن کالا را دارم؟

بله، با توجه به شرایط بازگشت کالا در فروشگاه آرسین تجهیز، ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا برای شما در نظر گرفته شده است؛ شرایط و نحوه ی بازگشت کالا را در بخش “قوانین خرید و مرجوع” مطالعه نمایید.

گارانتی محصولات آرسین تجهیز شامل چه چیزهایی می شود؟

جهت مشاهده ی شرایط گارانتی محصولات آرسین تجهیز روی لینک ” قوانین گارانتی ” کلیک نمایید.

خرید، فروش و مرجوعی کالا فروشگاه آرسین تجهیز تحت قانون تجارت الکترونیک مصوبه ی مجلس شورای اسلامی صورت می گیرد. دانلود قانون تجارت الکترونیک