فرم تحویل کالا

با تشکر از اعتماد شما به آرسین تجهیز ، لطفا برای تکمیل فرم تحویل سفارش ، شماره تماس خود را وارد کنید.

  سوالات متداول

  موارد ابطال گارانتی

  ۱- دستکاری اطلاعات و لیبل الصاق شده برروی محصول
  ۲- در صورتی که دستگاه تحت شرایط ذیل قرار بگیرد : صدمات ناشی از نوسانات الکتریکی، صدمات فیزیکی یا هرنوع ضربه و شکستگی، سوختگی، وجود هر گونه آثار تعمیر و دستکاری افراد غیر مجاز، زنگ زدگی، سولفاته شدن، نفوذ مایعات، آسیب دیدگی کانکتور و پورت های ورودی و خروجی، شکستگی قاب، صدمات ناشی از حمل و نقل، نوسانات برق، استفاده در شرایط محیطی نامناسب، استفاده از آداپتورهای غیراستاندارد، استفاده غیر استاندارد و ناصحیح از کالا
  ۳- رعایت نکردن دستور العمل های ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه

  نحوه ی ارسال کالا به چه صورت خواهد بود؟

  ارسال تمامی کالاهای خریداری شده به چهار روش متفاوت صورت می گیرد .

  باربری
  تیپاکس
  پست ایران
  پیک (برای سفارشات تهران)
  توجه داشته باشید در سفارشات شهرستان خریدار باید اعلام کند نزدیک ترین باربری به محل او کجاست ، چرا که در سفارشات شهرستان ، کالاهای بزرگ به نزدیک ترین باربری و کالا های کوچک به آدرس پستی صورت حساب ارسال می گردند .

  آیا امکان مرجوع کردن کالا را دارم؟

  بله، با توجه به شرایط بازگشت کالا در فروشگاه آرسین تجهیز، ۷ روز مهلت تست و بازگشت کالا برای شما در نظر گرفته شده است؛ شرایط و نحوه ی بازگشت کالا را در بخش “قوانین خرید و مرجوع” مطالعه نمایید.

  چگونه سفارش خود را لغو کنم؟

  شما همواره امکن لغو و بازگشت سفارش خود را قبل از ارسال مرسوله دارید. با پشتیبانی سایت از طریق شماره تلفن دفتر آرسین تجهیز تماس بگیرید و اعلام لغو کالا دهید. بازگشت وجه حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از تایید بازگشت وجه پرداختی به حساب شما بازگشت داده خواهد شد.

  چگونه می توانم سفارش خود را پیگیری نمایم؟

  وضعیت سفارش شما از طریق صفحه حساب کاربری شما قابل مشاهده است و همچنین در کلیه تغییر وضعیت سفارش به شما پیامک ارسال خواهد شد. پس از ارسال محموله، پیگیری بسته ی سفارشی شما با توجه به نوع ارسال محموله می تواند متفاوت باشد، به طور مثال برای مرسولات ارسالی که توسط پیک آرسین تجهیز ارسال می شود می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید و سفارش خود را پیگیری نمایید، برای پیگیری سایر روش های ارسالی با دریافت کد رهگیری، مرسوله خود را از طریق شرکت پست، تیپاکس و یا باربری پیگیری کنید.

  بسته بندی مرسولات چگونه است؟

  کلیه مرسولات ارسالی در بسته ی ضربه گیر ارسال می شود. کالاهای حجیم یا سنگین در بسته بندی با پوشش سخت برای حفظ سلامت مرسوله ارسال خواهد شد. ما مناسب ترین بسته بندی را برای مرسوله ی شما در نظر خواهیم گرفت؛ اما در صورتی که شما در رابطه با بسته بندی مرسوله خود شیوه خاصی مد نظر دارید با درج در قسمت توضیحات در هنگام سفارش ما را مطلع نمایید.

  آیا امکان تغییر کالا پس از ثبت نهایی وجود دارد؟

  خیر؛ پس از ثبت نهایی و صدور فاکتور امکان تغییر کالا وجود نخواهد داشت، صرفا می توانید نسبت به لغو سفارش اقدام کنید؛ به این صورت که برای تغییر سفارش، با لغو سفارش جاری و ایجاد سفارش جدید شما امکان دریافت مرسوله جدید خود را خواهید داشت.