درباره ما

گروه صنعتی آرسین تولید و عرضه کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی، فست فود، کافی شاپ و تجهیزات فروشگاهی است که با توجه به روابط بازرگانی گسترده توانسته انواع محصولات از برندهای مختلف ایرانی و سایر کشورهای خارجی را عرضه کند. فروشگاه اینترنتی و آنلاین این مجموعه از سال ۱۴۰۰ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و در این مدت کوتاه با ارائه محصولاتی استاندارد با توان رقابتی بالا از نظر کیفیت و قیمت همراه با مشاوره تخصصی و پشتیبانی ۲۴ ساعته توانسته نظر بسیاری از صاحبان کسب و کار خانگی و صنعتی را جلب کند.

امروزه انتخاب و خرید مطمئن ملزومات آشپزخانه‌های صنعتی برای این نوع کسب و کارها به عنوان یک چالش اساسی به شمار می‌آید. از این رو فروشگاه آنلاین آرسین تجهیز با هدف حذف واسطه و فروش مستقیم با قیمت تولیدی وارد بازار شده است و شرایطی را فراهم کرده تا به صورت سریع و آسان محصولات مورد نیاز خود را با قیمت و کیفیت‌های متفاوت خریداری کنید.

.

خدمات مشتریان

گروه صنعتی آرسین تجهیز برای جلب نظر مشتریان و کسب رضایت آنها اقدام به ارائه خدمات ویژه‌ زیر کرده است:

گروه صنعتی آرسین تجهیز با راه‌اندازی دفتر امور پالایشگاه‌ها در جنوب کشور، آماده همکاری با پالایشگاه و کارخانجات مختلف در این منطقه است.

این گروه صنعتی در زمینه طراحی معماری و طراحی نقشه‌های تاسیساتی، جانمایی آشپزخانه‌های صنعتی، رستوران‌ها و فست فودها خدمات ویژه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

ارائه مشاوره در زمینه راه‌اندازی کسب و کارهای مختلف شامل رستوران، فست فود، کافی شاپ و مراکز بیرون بر (کترینگ) و آشپزخانه‌های صنعتی نیز توسط این مجموعه ارائه می‌شود.

.

مجوز فعالیت

صاحب امتیاز                 حمیدرضا آزاد

شناسه                          ۰۴۶۸۰۶۵۴۸۶

کد آیسیک                    ۵۲۳۳۱۹/۱۴